70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Postanowiliśmy, że warto urozmaicić nasze usługi o coś dodatkowego, chcieliśmy wprowadzić coś, co zwróci uwagę naszych klientów. Nawet śmiało możemy powiedzieć, że chcieliśmy wprowadzić coś, co jest naprawdę niezwykle potrzebne naszym klientom. Nie było jednak tak do końca to takie proste, ponieważ długo zastanawialiśmy się, co może przyciągnąć uwagę klientów, zastanawialiśmy się, co mogłoby się im jeszcze przydać, czyli z czego by chętnie korzystali. Pomysłów mieliśmy wiele, jednak nie chcieliśmy ich ot tak wdrażać w życie. Dlatego też postanowiliśmy, że w pierwszej kolejności przeprowadzimy badania w tym celu, stwierdziliśmy, że po prostu wprost zapytamy naszych klientów, czego tak naprawdę od nas oczekują, oraz czego potrzebują, czego brakuje im w ich codziennym życiu. Było to najlepsze rozwiązanie, ponieważ odpowiedź naszych klientów była wręcz jednogłośna, wszyscy głośno powiedzieli, że brakuje im miejsca, gdzie mogliby dodawać ogłoszenia i to w dodatku za darmo, ponieważ jak wiadomo, nikt w dzisiejszych czasach nie lubi ponosić kosztów. Dodatkowo powiedzieli, że potrzebne jest takie miejsce, gdzie śmiało będą mogli umieszczać te ogłoszenia i to w dodatku z naprawdę różnych kategorii.

Oczywiście natychmiast po informacji naszych klientów, postanowiliśmy wdrożyć ten pomysł, specjalnie dla naszych klientów. Dlatego też każdy, kto zdecyduje się na naszą firmę kredytybezbik.eu śmiało będzie mógł korzystać właśnie ze strony internetowej, jaką jest, dodaj ogłoszenie, nie pobieramy za to żadnych opłat, czyli możliwość korzystania z niej jest zupełnie za darmo, a w dodatku nasi klienci mogą umieszczać tam ogłoszenia, z naprawdę różnych kategorii. Na efekty nie musieliśmy czekać długo, już po kilku dniach zainteresowanie stroną dodaj ogłoszenie za darmo, było tak duże, że sami po prostu nie dowierzaliśmy. Także jak tylko zaczęliśmy obserwować, rezultaty naszej pracy zauważyliśmy, że naprawdę naszym klientom było potrzebne właśnie takie miejsce. Nasi klienci zaczęli tam umieszczać naprawdę różnego rodzaju ogłoszenia między innymi takie, że: sprzedają działki, domy, mieszkania, piszą o tym, że oferują różnego rodzaju usługi takie jak malowanie, gipsowanie, układanie podłóg, elewacje, murowanie, wykonywanie dachów, wykonywanie mebli na wymiar, usługi koparko-ładowarką, zakładanie ogrodów, bardzo dużo ogłoszeń było na temat tego, że chętnie oddadzą zwierzaki w dobre ręce, czyli na przykład psa albo kota. Bardzo nas to cieszyło, ponieważ świadczyło to tylko o tym, że nie wyrzucają zwierzaków na śmietniki.

Także dzięki naszej firmie kredytybezbik.eu śmiało, można korzystać ze strony internetowej i umieszczać różnego rodzaju ogłoszenia. Mogą to być ogłoszenia, z naprawdę różnych kategorii, mogą być one związane nawet ze ślubem, czy weselem, nawet związane z usługami gospodarskimi takie jak: beluję, wydoję krowy, skoszę trawę, wybronuję itp. śmiało, można umieszczać informacje na temat usług fryzjersko-kosmetycznych, czyli, na przykład, że umaluję, zrobię paznokcie, wykonam hennę, ufarbuję włosy, uczeszę włosy itp. Śmiało, można umieszczać ogłoszenia, że coś sprzedajemy, lub wynajmujemy, lub chcemy po prostu oddać, ponieważ nie jest nam to już potrzebne. Także można umieszczać na tej stronie, dosłownie mówiąc wszystko.

Zapewne wiele osób zastanawia się, jak należy skorzystać właśnie z tej strony, ponieważ jest to idealne miejsce do umieszczenia swojego ogłoszenia. Jest to naprawdę bardzo proste i każdy na pewno sobie poradzi, dlatego też postaram się teraz bardzo dokładnie opisać, także każdy, kto chce skorzystać z naszej strony internetowej, dodaj ogłoszenie za darmo, niech postępuje zgodnie z moimi wskazówkami.

Wygląda to w następujący sposób:

Pierwszy krok, jaki należy wykonać, to trzeba po prostu wejść na stronę internetową naszej firmy kredytybezbik.eu, jeżeli uda Ci się już to wykonać kliknij po prostu REJESTRACJA. Kolejny krok polega na wypełnieniu formularza kontaktowego, bardzo ważne jest to, by każdy z osobna ustalił swój indywidualny login i hasło, warto go zapamiętać, a nawet gdzieś sobie zapisać, ponieważ będą później potrzebne. Zostaniesz również poproszony o podanie wszystkich dokładnych danych, zrób to, ale pamiętaj, byś to zrobił w sposób poprawny, nie podawaj fałszywych danych, podaj również swój aktualny adres e-mail, z którego po prostu korzystasz.

Kiedy uda Ci się wszystkie te powyższe czynności wykonać kliknij, ZAREJESTRUJ.

Koleją czynnością, którą będziecie mieli, do wykonania jest to, byście właśnie weszli na swoją skrzynkę pocztową, i tam pośród swoich wiadomości musicie odnaleźć wiadomość od nas. Otrzymacie w wiadomości link, będzie to link rejestracyjny, także wystarczy, że na niego klikniecie, co pozwoli wam w wejście w niego.

Kolejna czynność polega na tym, że musicie się po prostu zalogować na naszej stronie internetowej właśnie za pomocą loginu oraz hasła, jakie znajdują się na stronie internetowej. Dlatego też przypominałam, że warto zapamiętać zarówno login, jak i hasło, ponieważ jak widać, będą teraz potrzebne. Także po zalogowaniu trzeba wejść w naszą zakładkę, która nosi nazwę, DODAJ OGŁOSZENIE za darmo. Także każdy ma możliwość umieszczania tam zupełnie za darmo ogłoszeń, a w dodatku mogą to być ogłoszenia z naprawdę różnych kategorii. Także jest to bardzo duże udogodnienie dla naszych klientów. Strona ta jest również poświęcona do tego, by umieszczać na niej bardzo dokładny opis przedmiotu, który chcemy sprzedać. Czyli na przykład, jeżeli chcemy sprzedać rower, warto napisać jakiej marki to jest rower, jaki ma kolor, jakie ma hamulce, czy posiada on jakiekolwiek akcesoria na przykład koszyk. Jeżeli nasz rower ma jakiekolwiek mankamenty, to oczywiście należy o tym powiedzieć, czyli jeżeli ma jakiekolwiek zadrapania, to nie powinniśmy tego ukrywać. Na tej stronie oprócz opisu powinniśmy umieścić bardzo wyraźne zdjęcie, pozwoli to na jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertę, ponieważ jak wiadomo, każdy lubi widzieć co kupuje. Powracając do tych zarysować, jeżeli takie rower posiada, to pokażcie je na zdjęciu, niech klient widzi, że jesteście uczciwi i nie ukrywacie żadnych mankamentów. Zapewne uczciwość wzbudzi większe zaufania, a także zainteresowanie. Także pamiętajcie o tym, że należy umieścić tutaj bardzo dokładny opis przedmiotu wraz ze zdjęciami.

Warto regularnie korzystać z tej strony internetowej, a dokładniej mówiąc sprawdzać tę stronę, ponieważ dzięki temu, cały czas będziecie na bieżąco, będziecie wiedzieć, co się dzieje z waszą ofertą, jak duże jest zainteresowanie, a także za pomocą tej strony możecie odczytywać wszystkie wiadomości, jakie przyślą do was klienci i na bieżąco będziecie mogli im odpisywać. Jak wiadomo kontakt z klientem, jest bardzo ważny.

 

0 0 votes
Daj Opinie