70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Drukowanie Barwice

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Drukowanie Barwice

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez stworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w niniejszym zakresie istniały kilka lat, natomiast ich produktem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Nowe Warpno

Do niewątpliwych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka klasa druku, niskie koszty sprzętu i relatywnie niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania poleca się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy czas eksploatacji tych faktów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln ścian w kształcie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier że się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 ścian w kształcie A4 na minutę. To rzeczywiście korzystny efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrealizowana w technologii HP Edgeline jest wytworzona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz włożonych w interesie schodkowym. Tego gatunku wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest zbudowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami stworzonymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesu, gdy jedna z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą mogły stanowić właśnie przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien moment dysze są automatycznie oczyszczane również potrafią ponownie sprawnie działać. To dodatkowa zaleta z artykułu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została skomponowana z propozycją o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do drukowania na stałym papierze. Barwnik bardzo szybko schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra także są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj Opinie
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments