70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Kosów Lacki

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Kurier poczta Kosów Lacki

kurier poczta

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na sektorze usług kurierskich, gwarantując swym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy papier i wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do klienta przez przeszkód i zawsze na etap. Zobacz, co możemy spowodować dla Ciebie!

Kurier poczta Lubowidz

W naszym serwisie możesz nadać wewnętrzne oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych klientów i gabarytów. Dokonasz obecne w rodzaj przystępny oraz silny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punktu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a także przeprowadzki oraz kolejne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Lubowidz

Kim jesteśmy?

Od lat już (tak z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko istniejemy pięknem daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Istnieje ostatnie gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności na miejscu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza świadomość oraz nauk z zakresu logistyki, jakie obejmuje nasz system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników wchodziły do kierunku w najlepszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a także poufność danych, które są konieczne do wykonania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Lubowidz

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na kartce KurierPaczka. pl są świadczone przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz kolejne przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszaru ręki, bez wyjeżdżania z lokalu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, ale również list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a także przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Lubowidz

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przekonując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników mamy szereg udogodnień leczących w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu cierpią, na kartce internetowej, natomiast gdy wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycje dla marek oraz dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w układzie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o moc szybciej, nim odczuje on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Lubowidz

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Gdy nie wywiążemy się z tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy wielki wachlarz doświadczonych także skutecznych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A wyłącznie ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by sprzedawać je naszym użytkownikom!
Mamy doświadczenie, za którym mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy odpowiednie i szybkie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie przekazana na etap.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Lubowidz

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj Opinie

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments