70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Last Minute Wolin

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Last Minute Wolin

Last Minute

LAST MINUTE to jedyna z pracy częstego i znacznie cenionego w współczesnym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Film swoją premierę tworzył w roku 2013 po czym już zdobył zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe funkcje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w kwestię owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w kwestię Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki siedzący w sztuki Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w kwestię Natalii Wis, będącej sporą miłością Tomasza także z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w skóra narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w skóra niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całej produkcji widoczny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele bliskich i tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo szybko domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się z wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Właściwa fabuła filmu zaczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. Jednak na taką uwagę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć zajmuje mu jego mama – kobieta niezwykle efektywna także z zasadami – w końcu nie bez przyczyny przez wiele lat działała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem powtarzają się też właśnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w współczesnym Egipcie, to zawsze teraz na wyjeździe bohaterowie mają niebywałe problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy jeszcze nie są świadomi tego, że to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie każe im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego ogromną licealną miłością. Niestety osoba nie jest jedna, ponieważ na jakimkolwiek kroku towarzyszy jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje jest jej lubym.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Dokładnie tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje wyjątkowo kontakt z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w niniejszym czasie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w olbrzymim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w kraju muszą powrócić wcześnie lub później do świata, lecz w możliwościom momencie ze względu na finansowe błędy istnieje toż ciężkie. Dlatego ciekawa i opierająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega zaś jego ekipa montowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje niemało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć tak nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak jakby cały firm budowany był szybko, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowie – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na czynnik, w jakim będą potrafili poznać się z całością filmu.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj Opinie

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments