70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Promocje na OBI Maszewo

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Promocje na OBI Maszewo

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, przynosi on wrażenie sterylności, tak przecież niezbędnej w ostatnim zajęciu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Dobrzany

A nie mniej atrakcyjną ideą jest łączenie bieli z różnymi kolorami, także tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy oraz owe w głębokich kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które także ją ożywią.

Promocje na OBI Dobrzany

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, aby każde meble łazienkowe i urządzenia sanitarne istniały w tym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, zwykle w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą sprawą i również niezwykle popularną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie charakteryzuje się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Dobrzany

Światło w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze sprzedają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło otwiera się z białego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Stanowi wtedy bezdyskusyjna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się oraz duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na prawdziwą kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć szeroką gamę produktów dostępnych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą dodatkowo odbijały światło, jednak należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien tworzyć na wzmiance to, że meble łazienkowe i dodatki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Dobrzany

0 0 votes
Daj Opinie