70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Siłownia Polanów

Kredyty bez bik najlepsze oferty przygotownee dla Ciebie

Siłownia Polanów

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, którzy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy facet powinien dbać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na szerokim stopniu. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednak nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron bardzo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie gdy uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Szczecinek

Prostą tego motywacją jest zły testosteron, z zmiany przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to produkt wzrastającego odsetku ludzi z nadwagą (im znacznie tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, że to przez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak ponieważ nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z tym walczyć. Ten tekst zaproponuje Ci nie tylko, gdy się wyluzować, jednak oraz niczym pozostałymi formami dać sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To właśnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Lecząc na konkretną metę- mobilizuje nas do dzieła, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety obecnie w szerokiej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z zamierzchłych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tymże znacznie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to dopiero odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie główne przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), układanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. I co najszkodliwsze dla klientów- walczy z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś rodzajów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i szczęśliwy sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie zależeć Ci działać 😉 Po piąte- związek z różnym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla kobiet, znerwicowanych bab)… i również jedna, bardzo popularna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że istniejesz trwały siebie, więc zaczyna być więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest szalenie istotne, dlatego zawsze stawiam nań inną uwagę. Pozwól je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Szczecinek

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak osoby wytwarzają małe liczbie testosteronu, choć niektórzy myślą, że stanowią go jedynie samcy, no i my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć stosowany jest zwykle z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym czynnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To często tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmiany powoduje umieszczanie się tłuszczu… i koło się zamyka. A wtedy się dziwisz, że tyle pracodawców ma wysokie piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest staranie o formę również jak dużo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno dostali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera powstające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w krótszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz spora ilość tych niekorzystnych związków)

Siłownia Szczecinek

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to rano, tworząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formie. Ważna wtedy zrobić na dużo rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania pokazują, że dużo śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest bardzo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, że jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto sprawdzić, albo nie śpimy na rynek miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale o dmuchać na zimowe), nie poddawać się przed snem grami czy filmami a nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Wprawdzie to mit, że przytyjesz, natomiast jeśli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i naprawdę w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj też o to, żeby posiadać wielki poziom witaminy D (na stan jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż więc tak się wchłania), cynku i selenu. A skoro to dla Ciebie wciąż zbyt kilkoro- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które występują, że nie wykazują szczególnie silnego działania, przecież są także takie, które sprawdzają ich skuteczność. Moja ocena jest taka, że wszystek system jest nowy i o przechodzić na sobie, jeżeli właśnie są to czyste środki. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Skoro nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Szczecinek

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam wiele niższa temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli jeździsz na saunę- nie prowadź tego częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się ponadto nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trzymaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. I znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Szczecinek

Bądź aktywny

Choruję na zasad dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni zapewnij ją podają. Cóż, tu i musisz zdać się na siebie i sprawić eksperyment- sprawdź, jak ruszy na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć wtedy będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni i nie znasz odpowiedniej techniki- nie mów się od razu na nie wiadomo jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że często ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie występuj zatem na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I bierz. Mam okazję, że nie olejesz przekazanej w ostatnim wpisie wiedzy i dokonasz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Szczecinek

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj Opinie

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments